8. Ulusal Kimya Öğrenci Kongresi
  
  İstanbul
  16-18.MAYIS,2017
     
KATEGORİ  
Öğrenci Kongreleri
YER   İstanbul
TARİH   16-18.MAYIS.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Yıldız Teknik Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü
-Kimyagerler Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Yıldız Teknik Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://kimyaogrencikongresi.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım ve Sevgili Öğrenciler,

Yıldız Teknik Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü’nün ev sahipliğinde, Kimyagerler Derneği’nin ve Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Teknolojileri Öğrenci Kulübü koordinatörlüğünde, 16-18 Mayıs 2017 tarihleri arasında “8. Ulusal Kimya Öğrenci Kongresi” gerçekleştirilecektir.

Bu kongrede sözel ve poster sunum olmak üzere; Analitik Kimya, Anorganik Kimya, Biyokimya, Fizikokimya, Organik Kimya, Çevre Kimyası, Malzeme Kimyası, Polimer Kimyası, Yaşam Bilimleri, Hesaplamalı Kimya, Yüzey Kimyası, Enerji ve Yakıt Teknolojileri, Biyoteknoloji, Kataliz Bilimi ve Teknolojisi, Endüstriyel Kimya alanlarında bildirilere yer verilecektir.

Sanayinin ve ekonominin lokomotifi olan ve üniversitelerdeki eğitimde temel bilimde önemli yer tutan KİMYA alanında; Türkiye’deki üniversitelerde öğrenim görmekte bulunan tüm Kimya Öğrencilerini, bilgi birikimini bu alanda kullanmakta olan tüm Kimyacıları ve ilgili meslek paydaşlarını, bu alana gönül vermiş tüm Kimya severleri 8. Ulusal Kimya Öğrenci Kongresi için İSTANBUL’da buluşturmak, tanıştırmak, ortak hedefler belirleyip yeni birliktelikler oluşturmak adına davet ediyoruz. Sizleri bir dünya başkenti, dünyada iki kıtayı birleştiren tek şehir ve binlerce farklı insan ve kültüre ev sahipliği yapan bu renkli şehirde; İSTANBUL’da, ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

Sevgi ve Saygılarımızla

Prof. Dr. Emine KARAKUŞ
Kongre Başkanı

Geri