Uluslararası Avrasya Sosyal Bilimler Kongresi
 
 
  International Congress Of Eurasian Social Sciences
  Antalya / Alanya
  6-8.NİSAN,2017
     
KATEGORİ  
Sosyal Bilimler
YER   Antalya / Alanya
TARİH   6-8.NİSAN.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   International Journal of Eurasia Social Sciences (IJOESS)

ETKİNLİK MERKEZİ   Eftalia Aqua Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.icoess.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Çok Kıymetli Bilim İnsanları,

06-08 Nisan 2017 tarihinde International Journal of Eurasia Social Sciences (IJOESS) www.ijoess.com ev sahipliğinde düzenlenecek olan International Congress Of Eurasian Social Sciences’a (Uluslararası Avrasya Sosyal Bilimler Kongresi) sizleri davet etmekten onur ve mutluluk duyarız.

İçinde bulunduğumuz süreçte dünyada ve özellikle coğrafyamızda yaşanan olaylar sosyal bilimlerin önemini daha da kıymetli kılmaktadır. Bu bağlamda, başta Türkiye’deki bilim insanları olmak üzere coğrafya havzamızdaki ülkelerden de akademisyen ve araştırmacıların katılımı ile nitelikli çalışmaların paylaşılacağı ve interdisipliner aktivitelerin gerçekleşeceği bir ortamda sizleri değerli çalışmalarınızla ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Kongremizde sözlü bildiri ve poster sunumlarının yanında gelecek nesillerimizi daha nitelikli ve bilinçli hale getirmek için emek veren kıymetli öğretmenlerimizin “eğitimde iyi örnekler” sunumlarına da yer verilecektir.

International Congress Of Eurasian Social Sciences (ICOESS) kabul edilen bildiriler bildiri kitapçığında/web sayfasında yayınlanacaktır. Tam metinler hakem incelemelerinden sonra elektronik/basılı kitap olarak yayınlanacaktır.

Sosyal bilimlerin her alanından değerli bilim insanları ile 3 gün boyunca güzel kazanımlar elde etmek dileğiyle…

Geri