ARGEV 2. Ulusal Aile Hekimleri Kongresi
  
  Antalya / Belek
  9-12.KASIM,2017
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   9-12.KASIM.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türkiye Aile Hekimliği Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı

ETKİNLİK MERKEZİ   Titanic Deluxe Belek Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   ConTrust Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.argevkongresi.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Ülkemizde var olan Aile Hekimliği uygulamasında geçen 6 yıldan sonra artık sunulan sağlık hizmetlerinin kalitesini artırmaktan, temel yeterliliklerini geliştirmekten ve araştırma-geliştirme süreçlerini hızlandırmaktan bahsetmemiz kaçınılmazdır. Bu amaçlarla kurulan Türkiye Aile Hekimliği Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı olarak henüz 1 yılımızı doldurmuş olmamıza karşın belirlediğimiz hedeflerde hızla ilerlemekteyiz. Ülkemizde düzenlenen kongrelere yenilikçi bir bakış açısı ile getirdiğimiz “Ücretsiz Konaklama” konseptimiz hem değerli hekimlerimizden hem de ilgili sektör temsilcilerinden yoğun ilgi gördü. 13-16 Ekim 2016 tarihinde kongremizi başarı ile tamamladık. Bu yenilikçi fikirlerimiz ile sektöre ışık olduk ve formatımızı taklit eden kongreler olacağı bilgisini alıyoruz. Doğru planlayıp kararladığımız kongre konseptimizin diğer derneklere de örnek olması, fikirlerimizi takip ediyor ve izimizde gidiyor olmaları bizi oldukça mutlu ediyor.

9-12 Kasım 2017 de Titanic Deluxe Antalya’da yine "Ücretsiz Konaklamalı" konseptimiz olmak üzere, siz değerli hekimlerimiz ile birlikte olacağız.

Sürekli gelişim ve yenilikçi bakış açısı ile kongre sektörüne getirdiğimiz heyecan 2. Ulusal Aile Hekimleri Kongresinde de siz hekimlerin yararına olacak yeni yaklaşım ve sürprizlerle devam edecek.

9-12 Kasım 2017 de siz değerli hekimlerimizi ve sektör temsilcilerimizi, bilimsel arenamız da buluşmak üzere sevgi ve saygılarımızla davet ediyoruz.

Dr Murat Girginer
ARGEV Yönetim Kurulu Başkanı

Geri