7. Uluslararası Eğitimde Araştırmalar Kongresi
 
 
  7th International Conference on Research in Education
  Çanakkale
  27-29.NİSAN,2017
     
KATEGORİ  
Eğitim
YER   Çanakkale
TARİH   27-29.NİSAN.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
-Uluslararası Eğitim Araştırmacıları Derneği
-Eğitim Fakülteleri Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (EPDAD)
-Eğitimde Toplam Kalite Yönetimi ve Mükemmeliyet Dünya Konseyi

ETKİNLİK MERKEZİ   ÇOMÜ İçdaş Kongre Merkezi
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://ulead2017.ulead.org.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Eğitim Araştırmacıları,

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nin kuruluşunun 25. yılı anısına, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Uluslararası Eğitim Araştırmacıları Derneği, Eğitim Fakülteleri Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (EPDAD) ve Eğitimde Toplam Kalite Yönetimi ve Mükemmeliyet Dünya Konseyi işbirliğinde "Kapsayıcı Eğitim: Tüm Öğrenciler İçin Kaliteli Eğitim" temalı VII. Uluslararası Eğitimde Araştırmalar Kongresi – ICRE 2017 - 27-29 Nisan 2017 tarihlerinde Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin ev sahipliğinde Çanakkale'de düzenlenecektir.

Bildiri başvuruları 30 Ocak 2017 tarihine kadar devam edecektir. Kongre konuları ve diğer ayrıntılar için http://ulead2017.ulead.org.tr sayfasından bilgi alabilirsiniz.

Kongrenin, katılımcılara deneyimlerini paylaşmak ve öğretme ve öğrenme yöntemlerine, eğitim projelerine ve yeniliklere, eğitim ve araştırmaya uygulanan yeni teknolojilere ilişkin son gelişmeleri çok kültürlü ve zengin bir atmosferde tartışmak için ideal bir fırsat ve mükemmel bir platform sağlamasını beklemekteyiz. Kongrede sözlü, poster, atölye ve sanal olmak üzere 4 sunum yöntemi olacaktır.

Kongrede sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, vereceğiniz katkılardan dolayı şimdiden teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Kongre Düzenleme Komitesi adına
Prof. Dr. Dinçay Köksal
ULEAD Başkanı

Geri