OHSAD Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantıları-8
  
  Antalya / Belek
  26-30.NİSAN,2017
     
KATEGORİ  
Sağlık
YER   Antalya / Belek
TARİH   26-30.NİSAN.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği (OHSAD)

ETKİNLİK MERKEZİ   Sueno Hotels Deluxe Belek
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Ajans FA
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://ohsadkurultayi.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
TÜRKİYE SAĞLIK SEKTÖRÜ "SAĞLIKTA ORTAK GELECEK" İÇİN YİNE ANTALYA'DA BULUŞUYOR!

Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği (OHSAD) tarafından düzenlenen ‘Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantıları’nın sekizincisi 26-30 Nisan 2017 tarihleri arasında yine Antalya’da düzenleniyor.

Sağlık Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, SGK, Maliye Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Özel Hastaneler, Kamu Hastaneleri, Üniversite Hastaneleri, Sağlık Kuruluşları ve Sigorta Şirketleri, sağlık sektöründe yaşanan gelişmeleri değerlendirmek için bir araya geliyor.

SAĞLIKTA ORTAK ÇÖZÜM TOPLANTILARI GELENEKSEL HALE GELDİ

Sağlık sektöründeki değişim ve yenilikleri değerlendirmek için düzenlenen toplantının ana amacı; sektörün sorunlarına, sektörün tüm paydaşlarının bir araya geleceği toplantılarla birlikte ortak çözüm alternatifleri oluşturmak ve daha önemlisi ülkemizin kaliteli ve sürdürülebilir bir sağlık sistemine kavuşmasının önünü açmak.

ÖZEL VE KAMU ZİRVESİ BİR ARADA

Daha önce 7 defa gerçekleştirilen ve sağlık sistemine yön veren kamu ve özel sektörün zirve isimlerini bir araya getiren OHSAD Kurultaylarına her geçen yıl ilgi ve katılım daha da artıyor.

Sekizincisini; 26-30 Nisan 2017 tarihinde Sueno Deluxe Belek/ Antalya’da gerçekleştireceğimiz toplantıda, tüm özel ve kamu sağlık yöneticilerinin yanı sıra sektöre ürün ve hizmet sunan firmalarımızı da aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

DÜZENLEME KURULU ADINA


Op. Dr. Reşat BAHAT
OHSAD Başkanı

Geri