2. Ulusal Psikiyatri Asistanları Toplantısı
  
  Konya
  18-19.MART,2017
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Konya
TARİH   18-19.MART.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türkiye Psikiyatri Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Konya Safa Royal Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://upat2017.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli meslektaşlarımız,


Türkiye Psikiyatri Derneği 2. Ulusal Psikiyatri Asistanları Toplantısı 18-19 Mart 2017 tarihlerinde Konya Safa Royal Otel`de yapılacaktır.

Titizlikle hazırlanmış program ile asistanların bir araya geleceği toplantıda ilkine benzer şekilde yine yeni projeler ve yeni etkileşim olanakları ortaya çıkacaktır. Toplantımızla ilgili tüm ayrıntıları web sitemiz www.upat2017.com 'da bulabilirsiniz

Bu sene ikincisi yapılacak olan ve birçok şehirden asistan hekimin ağırlanacağı toplantımıza katılımlarınızı bekliyoruz.

Geçen sene Samsunda bu sene Konya'da olduğu gibi her sene farklı bir şehirde yapılarak gelenekselleşmesi ve tüm bölgelerde yerinde iletişimi güçlendirmesi beklenen toplantılarımız için tüm şehirlere kontenjan ayrılmasına özen gösterilmiştir. Salonların kapasitesi ve dolayısı ile kontenjan sınırlı olduğu için toplantımıza katılmak isteyen meslektaşlarımızın tpdupat@gmail.com adresine isim-soyisim, asistan olduğu kurum, asistanlık süresi ve iletişim için telefon numarası ve mail adresini içerir bir mail yollamalarını rica ederiz.

Son başvuru tarihi 31.01.2017’dir. Ulusal düzeyde katılım sağlamak amacıyla katılımcı dağılımı konusunda bölgeler arası denge sağlanacaktır. Toplantının bilimsel ve sosyal programı web sitemizin yanısıra, ektedir.

Türkiye Psikiyatri Derneği 2. Ulusal Psikiyatri Asistanları Toplantısı’nda Konya’da buluşmak dileğiyle…

Geri