Uluslararası Katılımlı 12. Ulusal Endoüroloji Kongresi
  
  Nevşehir / Kapadokya
  13-15.NİSAN,2017
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Nevşehir / Kapadokya
TARİH   13-15.NİSAN.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Endoüroloji Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Perissia Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Bros Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.endouroloji2017.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız;

12. Ulusal Endoüroloji Kongresi, 12 Nisan 2017 saat 18.00’de gerçekleştirilecek olan Açılış Kokteyli ile başlayarak 13-15 Nisan 2017 tarihleri arasında Perissia Hotel Convention Center, Kapadokya Nevşehir’de düzenlenecektir. Güncel bilimsel ve teknik gelişmeleri yakından takip etme fırsatı yakalayabileceğiniz 12. Ulusal Endoüroloji Kongresi’ne sizleri davet etmekten onur duymaktayız.

Ülkemizin içinden geçmekte olduğu zorlu sürecin de etkisiyle yurtdışından davetli katılımcıların cevap verme süreci uzamış, kongre bilimsel ve sosyal programlarının ilanı gecikmiş olsa da; Kongre Düzenleme Kurulu olarak tüm mesaimizi bilimsel açıdan tatmin edici olduğu kadar sosyal açıdan da keyifli bir kongre hazırlamak için harcadığımızdan emin olmanızı istiyoruz.

Endoüroloji Derneği Yönetim Kurulu ve Kongre Düzenleme Kurulu olarak önceliğimiz, bilimsel açıdan doyurucu bir ortam yaratmaktır. Bu amaçla 12. Ulusal Endorüloji Kongresi’nde bildiri oturumlarının ön plana çıkarılması kararı alınmıştır. Amacımız genç meslektaşlarımızın akademik hayata ve bilgi üretim sürecine dahil olmalarını sağlamak ve bilimsel ortamı özendirmektir. Kongremizde genç meslektaşlarımız çalışmalarını ana salonda sunacak ve bu sayede bildirilerini konusunda deneyimli akademisyenlerle tartışma fırsatı bulacaklardır. Ayrıca, sözlü sunu ve video oturumlarında ödüle uygun bulunan bildirilerin sahipleri kongre katılımcıları önünde onurlandırılacaktır. Kongreye bildiri gönderimi son tarihi olarak 1 Mart 2017 olarak belirlenmiştir.

Kongre ile ilgili önemli bir diğer nokta da; bilimsel programda yer alacak davetli konuşmacıların seçiminde kişilerin akademik performanslarının ve mesleki deneyimlerinin ön planda tutulmasıdır. Bunun yanında, sunum kalitesinin artırılması amacıyla kongre esnasında katılımcılardan sunumlar ile ilgili geri bildirim istenecektir. Ayrıca barkod sistemi ile oturumlara katılımlar izlenecek, ilgi çeken oturumlar saptanacak ve bu sayede önümüzdeki yıllardaki kongrelerde bilimsel programın şekillenmesine katkıda bulunulacaktır.

12. Ulusal Endoüroloji Kongresi’nde bilimsel programın büyük ölçüde Üroloji uzmanlarının güncel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde planlanmıştır. Bu amaçla EULIS, SURS, ESRU ve Kuveyt-Türk ortak oturumları organize edilmiştir. Ayrıca, prostatta mpMRI – füzyon biyopsisi, Holmium lazer ve daha pek çok konuda düzenlenecek sabah kursları ile konusunda deneyimli eğitmenlerlebilgilerini güncellemek ya da geliştirmek isteyen meslektaşlarımız bir araya gelecektir. Ayrıca hemşireler için de güncelleme oturumları planlanmıştır.
Son olarak, sizlere sosyal açıdan da oldukça zengin bir program hazırladığımızı belirtmek istiyoruz. Tüm dünyanın yoğun ilgi gösterdiği Kapadokya bölgesi kültür turizmi açısından oldukça gelişmiştir. Bu hali ile kongremiz, ailece katılabileceğiniz kültürel bir fırsat olma özelliği de taşımaktadır.
12. Ulusal Endouroloji Kongresi’nde görüşmek üzere esenlikler diliyoruz.

Yönetim Kurulu adına
Prof. Dr. Ahmet Y. Müslümanoğlu


Kongre Bilimsel Sekretaryası
Doç. Dr. M. Öner Şanlı
Doç. Dr. Serkan Altınova
Doç. Dr. Emrah Yürük Prof.


Kongre Eş Başkanları
Dr. Oktay Nazlı
Prof. Dr. Levent Tuncay

Geri