14. Adli Bilimler Kongresi
  
  İzmir / Çeşme
  11-14.MAYIS,2017
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İzmir / Çeşme
TARİH   11-14.MAYIS.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Adli Tıp Uzmanları Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Radisson Blu Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Dalya Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.adlibilimler2017.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Bilim İnsanları,


Dünyada ve ülkemizde insanların birbirine zulmü ne yazık devam etmekte ve bizler adaletin sağlanmasına destek olmak için bilimsel kanıt sunmaya, yaptığımız çalışmalarla birey ve toplum sağlığının korunmasına ve her türlü şiddetin azaltılmasına katkı sunmaya çalışıyoruz. Ülkemizin içinde bulunduğu zorlu koşullarda her zamankinden daha fazla çalışmaya ve ürettiklerimizi paylaşmaya gereksinim duyuyoruz.

Bu yıl on dördüncüsünü gerçekleştireceğimiz kongremizi, sizlerden gelen öneriler doğrultusunda yapılandırmaya; konferanslar, paneller, atölye çalışmaları ve serbest bildiriler yanı sıra, özellikle genç bilim insanlarına yönelik kurslar ile de zenginleştirmeye çalışıyoruz.

Çalışmalarımızı birbirimizle paylaşmak, adli tıp ve adli bilimler alanının temel konularını ve güncel sorunlarını bilimsel kaynaklar ışığında tartışmak, sorunlarımıza ortak akılla çözümler aramak ve tüm bunları Çeşme’nin en nezih otelinde keyifli sosyal etkinliklerimizle gerçekleştirmek üzere sizleri 14. Adli Bilimler Kongresi / 14th Congress on Forensic Sciences 'a davet ediyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Nadir Arıcan

Adli Tıp Uzmanları Derneği Yönetim Kurulu ve Kongre Başkanı

Geri