2. Uluslararası Avrasya Sosyal Bilimler Kongresi
 
  2nd International Congress Of Eurasian Social Sciences
  Antalya / Side
  4-7.NİSAN,2018
     
KATEGORİ  
Sosyal Bilimler
YER   Antalya / Side
TARİH   4-7.NİSAN.2018
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Türk Tarih Kurumu Başkanlığı
-Mersin Üniversitesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Sueno Hotels Beach Side
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.icoess.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Çok Kıymetli Bilim İnsanları,

4-7 Nisan 2018 tarihlerinde Side/ANTALYA’da Türk Tarih Kurumu Başkanlığı ve Mersin Üniversitesi işbirliği ile ULAKBİM ve birçok uluslararası alan indeksinde taranan International Journal of Eurasia Social Sciences (IJOESS) www.ijoess.com, International Journal Of Education Technology and Scientific Researches (IJETSAR) www.ijetsar.com ve International Journal of Eurasian Education and Culture (IJOEEC)'in www.ijoeec.com ev sahipliğinde düzenlenecek olan 2nd International Congress of Eurasian Social Sciences (2. Uluslararası Avrasya Sosyal Bilimler Kongresi)’a www.icoess.com sizleri davet etmekten mutluluk duyarız.

İçinde bulunduğumuz süreçte dünyada ve özellikle coğrafyamızda yaşanan olaylar sosyal bilimlerin önemini daha da kıymetli kılmaktadır. Bu bağlamda, başta Türkiye’deki bilim insanları olmak üzere coğrafya havzamızdaki ülkelerden de akademisyen ve araştırmacıların katılımı ile nitelikli çalışmaların paylaşılacağı ve interdisipliner aktivitelerin gerçekleşeceği bir ortamda sizleri değerli çalışmalarınızla ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Kongremizde sözlü bildiri ve poster sunumlarının yanında gelecek nesillerimizi daha nitelikli ve bilinçli hale getirmek için emek veren kıymetli öğretmenlerimizin “eğitimde iyi örnekler” sunumlarına da yer verilecektir.

International Congress Of Eurasian Social Sciences (ICOESS) kabul edilen bildiriler bildiri kitapçığında/web sayfasında yayınlanacaktır. Tam metinler hakem incelemelerinden sonra elektronik/basılı kitap olarak yayınlanacaktır.

Sosyal bilimlerin her alanından değerli bilim insanları ile 4 gün boyunca güzel kazanımlar elde etmek dileğiyle…

Düzenleme Kurulu

Geri