3. Uluslararası Sosyal Beşeri ve Eğitim Bilimleri Kongresi
  3rd International Congress on Social Sciences Humanities and Education
  İstanbul
  17-18.ARALIK,2018
     
KATEGORİ  
Sosyal Bilimler
YER   İstanbul
TARİH   17-18.ARALIK.2018
DÜZENLEYEN KURULUŞ  
ETKİNLİK MERKEZİ   Hilton Otel Zeytinburnu
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Güven Plus Grup
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.sosyalbeseriveegitimbilimlerikonferansi.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
17-18 ARALIK 2018 tarihleri arasında Zeytinburnu Hilton Hotelde gerçekleştirilecek olan ULUSLARARASI SOSYAL BEŞERİ VE EĞİTİM BİLİMLERİ KONGRESİ’nin üçüncüsünü düzenleyeceğiz. Kongremizin bilime ve insanlığa katkı sağlayabilmesi için var gücümüzle çalışıyor, akademi ve bilim dünyasına destek olabilmek için çabalıyoruz.

Kongremizde farklı disiplinlerde çalışan katılımcılar bir araya gelecek, bu bilimsel şölen akademisyenlerin birbirleriyle fikir alışverişinde bulunmaları için mükemmel fırsatlar sağlayacaktır. Bilimsel tartışma ve yapıcı etkileşim için uluslararası bir forum oluşacaktır. Ayrıca, eğitimciler, araştırmacılar, öğrenciler ve uygulayıcılar için çalışmalarını sunacak bir platform meydana gelecek; bilgi, fikir ve deneyim alışverişinde bulunulacaktır.

Sosyal bilimler alanında yer alan problemleri tespit, etmek, bunları dile getirmek, gidermek ve çözüm yollarını oluşturmak, tanışmak, geleceğe yönelik planlama gerçekleştirmek için sizlerle kongremizde bir araya gelmeyi hedefliyoruz.

Kongremize katılımınızdan ötürü şimdiden teşekkür ediyor, sizlerle bir araya gelmeyi diliyoruz. En derin sevgi ve saygılarımızla…Prof. Dr. Mustafa ÜNAL

KONGRE BAŞKANI

Geri