Uluslararası Mühendislik ve Teknoloji Yönetimi Kongresi
 
  INTERNATIONAL CONGRESS ON ENGINEERING AND TECHNOLOGY MANAGEMENT
  İstanbul
  24-25.ARALIK,2018
     
KATEGORİ  
Mühendislik
YER   İstanbul
TARİH   24-25.ARALIK.2018
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Çeşitli Üniversiteler
ETKİNLİK MERKEZİ   Hilton Otel Zeytinburnu
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Güven Plus Grup
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.muhendislikveteknolojiyonetimikongresi.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Katılımcılar,

Kongremizde 21. yy. gerektirdiği ileri teknoloji işletmelerinde liderlik rollerini üstlenecek farklı disiplinlerden mühendislerin çevre, kalite ve etik değerler çerçevesinde küresel rekabette ayakta kalmak için teknik ve yönetsel becerilerini geliştirecek bilgi paylaşımlarında bulunmayı amaçlıyoruz.

Kongremizde sözel ve poster olarak sunulan bildiriler aşağıdaki alan dergilerimizin yayın ve kabul şartlarına göre düzenlenmesi, ilgili dergilerin web sitelerine yüklenmesi, ilgili dergi editörlerinin değerlendirmesi ve hakem sürecine tamamlamasının ardından yayınlanma hakkını sağlayan çalışmalar ilgili dergilerde yayınlanacaktır. Çalışmaların yayınlanması konusundaki tek taraflı yetki ilgili dergilerin editörleri ve yöneticileridir. Kongremizde sunulan bildirilerin bu dergilerde yayınlanmasına yönelik kesin bir durum söz konusu değildir. Kongremizin tüm katılımcılar başta olmak üzere, akademi ve bilim dünyasına faydalı bir buluşma olmasını arzu ediyoruz. Tüm katılımcı, destekçi ve izleyicilerimize teşekkür ediyor kongremizde buluşmak üzere esenlikler diliyoruz.

Prof. Dr. Murat ÖZYAVUZ

Kongre Başkanı

(Namık Kemal Üniversitesi Güzel Sanatlar Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Dekanı)Doç. Dr. Bülent SALDERAY - Doç. Dr. Pelin AVŞAR KARABAŞ

Kongre Eş Başkanları

Geri