Türk Oftalmoloji Derneği TOD 40. Kış Sempozyumu
  
  Eskişehir
  18-20.OCAK,2019
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Eskişehir
TARİH   18-20.OCAK.2019
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Oftalmoloji Derneği Bursa Şubesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Tasigo Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   K2 Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://todnet.org/KisSempozyumu2019/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Türk Oftalmoloji Derneği Bursa Şubesi’nin düzenleyeceği 40. Kış Sempozyumu 18-20 Ocak 2019 tarihleri arasında, adı sanat, kültür ve turizm ile özdeşleşen ve bir üniversite şehri olan Eskişehir’de, Tasigo Otel’ de yapılacaktır. Sempozyum konusu Refraksiyonda Uygulamalar: Gözlükten Cerrahiye’ dir.

Günümüzde göz hekimlerinin en sık karşılaştığı göz sağlığı sorunu olan refraksiyon kusurları, gerek görülme sıklığındaki artış, gerekse çözümleri ile ilgili gelişmeler açısından oftalmolojinin en temel konusu olmaya devam etmektedir. Bu sempozyumda refraksiyon kusurlarının gelişme mekanizmaları ve düzeltilmesi ile ilgili güncel yaklaşımlar, konusunda uzman meslektaşlarımız tarafından sunulacaktır. Refraksiyon ile ilgili üzerinde halen görüş birliği sağlanmamış bir çok konunun tartışılacağı sempozyumda ana konu ile ilgili panel, etkileşimli toplantı, konferans ve olgu sunumu oturumları gerçekleştirilecektir. Ayrıca ‘Glokom’ ve ‘Uvea-Behçet’ Birimlerinin de uydu toplantıları ile bildiri oturumu yer alacaktır.

Sempozyumun düzenlenmesinde ve bilimsel programın hazırlanmasında emeği geçen TOD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Üyelerine, bilgi ve deneyimlerini bizimle paylaşmayı kabul eden tüm konuşmacılara, sponsorlukları ile destek veren katılımcı firmalara, özverili ve titiz çalışmalarından dolayı K2 Kongre ve Organizasyon firma ve çalışanlarına teşekkür ederim.

Siz değerli meslektaşlarımızın katılımı ile 40.Kış Sempozyumunun bilimsel ve sosyal açıdan daha da zenginleşeceğine inanarak Şube Yönetim Kurulumuz adına sizleri Eskişehir’e davet ediyorum.

Saygılarımla

Prof. Dr. Nilgün Yıldırım
TOD Bursa Şubesi Başkanı
TOD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Adına

Geri