26. İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu
  
  İstanbul
  29.OCAK-2.ŞUBAT,2019
     
KATEGORİ  
Öğrenci Kongreleri
YER   İstanbul
TARİH   29.OCAK-2.ŞUBAT.2019
DÜZENLEYEN KURULUŞ   İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü
ETKİNLİK MERKEZİ   İTÜ İşletme Fakültesi Maçka Yerleşkesi

ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.ituemos.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından bu sene 26.sı düzenlenen İTÜ EMÖS (Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu) her sene iş ve teknoloji trendlerine uygun olarak belirlenen bir ana tema etrafında şekillenen Türkiye’nin en geniş kapsamlı öğrenci etkinliğidir. 84 üniversite ve 96 farklı bölümden 2000’i aşkın katılımcı ile gerçekleşen İTÜ EMÖS, bünyesinde İTÜ EMÖS Açılış Kokteyli, oturumlar, kariyer atölyeleri, akşam eğlenceleri ve kapanış fasılını bulunduruyor.

İTÜ EMÖS’ün ilk akşamında gerçekleşen açılış kokteylinde katılımcılar birbiriyle tanışıp, iletişim kurma fırsatı buluyorlar.

Şehir dışından gelecek katılımcılar için konaklamalı seçeneği de bulunan ve 5 gün süren etkinlik kapsamında konusunda uzman üst düzey şirket yetkililerinin katılacağı oturumlarda ve beyin fırtınalarının dinmek bilmeyeceği panellerde İTÜ EMÖS katılımcıları, iş ve teknoloji trendleri hakkında bilgi sahibi olabilecek; aynı zamanda diğer katılımcılar ve iş dünyasının önde gelen isimleriyle iletişim kurma fırsatı bulacaklar. Katılımcılar akşam eğlencelerinde ise günün bütün yorgunluğunu atabilecekler.

Oturumlara paralel olarak gerçekleşecek İTÜ EMÖS Kariyer Atölyeleri’nde öğrenciler, hem sektörünün lider firmalarıyla vaka analizi, iş simülasyonu veya eğitim platformlarında bir araya gelme fırsatı bulacak hem de kültür, sanat, kişisel gelişim vb. alanlar üzerine gerçekleşecek workshoplarla kendini yeniden keşfedecek.

Geri