5. Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Ortopedi ve Travmatoloji Kongresi
  
  İzmir / Çeşme
  10-12.OCAK,2019
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İzmir / Çeşme
TARİH   10-12.OCAK.2019
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Türkiye Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzman Hekimler Derneği İzmir Şubesi
-Dokuz Eylül Üniv. FTR ve Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalları

ETKİNLİK MERKEZİ   Radisson Blu Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Ege Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.ftrortopedi2019.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon ve Ortopedi ve Travmatoloji uzmanlık alanları olarak ortak dil oluşturmak amacıyla yürüttüğümüz toplantılarımızın beşincisinin duyurusunu sizlere paylaşmanın heyecanını yaşıyoruz. Artık geleneksel olan toplantılarımızın beşincisini bir kongre ile taçlandırmayı planladık.

10-12 Ocak 2019 tarihleri arasında Türkiye Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzman Hekimler Derneği İzmir Şubesi adına Dokuz Eylül Üniversitesi FTR ve Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalları’nca V. Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Ortopedi ve Travmatoloji Kongresi düzenlenecektir. Kongremiz, Olgu Temelli İnteraktif Eğitim Kursları ve panellerle desteklenecektir.

Bu kongrede kapsamlı bir yaklaşımla omuz, el, diz, omurga bölgelerinin sık görülen kas iskelet sistemi sorunları, serebral palsi, doğumsal brakial pleksus yaralanmaları, periferik sinir sorunları, osteoporoz, nöropatik ağrı ve osteoartrit gibi konular ele alınacaktır. Hasta değerlendirmesi, tedavi yöntemleri ve takip süreçleri interaktif ve multidisipliner bir şekilde tartışılacaktır.

10-12 Ocak 2019 tarihleri arasında düzenleyeceğimiz V. Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Ortopedi ve Travmatoloji Kongre’sinde sizlerle birlikte olmayı diliyor, hepinize en derin saygılarımızı sunuyoruz.

Organizasyon Komitesi Adına,

Prof. Dr. Özlem EL

Kongre Başkanı
Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fak.
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı

Prof. Dr. Can KOŞAY

Kongre Başkanı
Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fak.
Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı

Geri