Uluslararası Türk Dünyası Multipl Skleroz Kongresi
 
  International Turkic World Congress of Multiple Sclerosis
  Ankara
  14-17.ŞUBAT,2019
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Ankara
TARİH   14-17.ŞUBAT.2019
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Sağlık Bilimleri Üniversitesi
-Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Gülhane Halil Akçiçek Konferans Salonu
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Bros Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.mskongresi.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Dünyası Multipl Skleroz Kongresi’ni, 14 – 17 Şubat 2019 tarihlerinde Ankara-Gülhane’de gerçekleştireceğiz.

Kongremizde multipl skleroz alanındaki son gelişmeler ve bunun kliniğe yansımalarını tartışmayı planlıyoruz Kongremizde Multipl skleroz hastalığının tanı ve tedavisinde güncel, akılcı, etkin ve pratik uygulamalar ile ilgili bilgi paylaşımının artırılması hedeflenmiştir. Ülkemizin dört bir yanında bulunan nöroloji uzmanları ve multipl skleroz alanında çalışan tüm paydaşlarımızın bu kongreye geniş bir katılım göstermesini beklemekteyiz. Ayrıca kongremize Türk dünyasındaki nörologların hem konuşmacı hem de katılımcı olması nedeniyle buralardan da geniş katılım beklemekteyiz. Kongremiz bir ilki de barındırmakta olup ülkemizdeki multipl skleroz alanında çalışan nöroloji uzmanları ile Türkî Cumhuriyetlerdeki meslektaşlarımızı bir araya getirerek ülkelerimizdeki multipl skleroz tanı ve tedavisindeki imkanlarımız ve bu alanda yapabileceğimiz ortak çalışma ve araştırmalar da tartışılacaktır.

Kongremizde ülkemiz ve Türki Cumhuriyetlerdeki meslektaşlarımız için uluslararası düzeyde Multipl Skleroz alanında sürekli tıp eğitimine katkı sağlaması amaçlanmıştır.

Şubat 2019 ayında gerçekleştireceğimiz Türk Dünyası Multipl Skleroz Kongresi hem ülkemiz, hem de Türk Dünyasındaki nöroloji uzman ve asistanlarına Multipl Sklerozun güncel tanı, tedavisi konusunda önemli katkılar sağlıyacağını umuyorum. Tüm meslektaşlarımızla bu özel etkinlikte birlikte olmaktan onur ve mutluluk duyacağımızı belirtmek isterim.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Şeref Demirkaya
Kongre Başkanı

Geri