Sağlık Bilimleri Üniversitesi 2. Kadın Doğum Günleri
  
  İstanbul
  1-2.MART,2019
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İstanbul
TARİH   1-2.MART.2019
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Sağlık Bilimleri Üniversitesi
ETKİNLİK MERKEZİ   Deniz Müzesi
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Bros Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.sbukadindogumgunleri.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nın her yıl düzenlediği kongrenin ilkini 10-11 Kasım 2017 tarihinde yapılmıştı. Biraz gecikmeli de olsa, ikinci toplantımızı 1-2 Mart 2019 tarihinde yapacağız.

Toplantımızı, içerdiği koleksiyon çeşitliliği açısından dünyanın sayılı müzelerinden biri olan 'İstanbul Deniz Müzesi'nde yapacağız. Toplantı aralarında müzedeki, hem mükemmel koleksiyonu gezme hem de İstanbul Boğazı’nın en güzel yerinde dinlenme imkanı bulacaksınız.

Ekonomik nedenlerden dolayı toplantımızı ağırlıklı olarak, İstanbul içindeki üniversitemize bağlı eğitim ve araştırma hastanelerindeki akademik kadrolar ile düzenlemek zorunda kaldık. Ancak, Ankara, İzmir ve Bursa illerimiz başta olmak üzere, diğer illerde de en kısa zamanda Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı olarak benzer toplantılarımızı yapacağız.

Kongre programını yaparken, özellikle kadın hastalıkları ve doğum alanında tartışmalı ve ilgi çeken güncel konular olmasına dikkat ettik. Sağlık Bilimleri Üniversitemize bağlı İstanbul’daki Eğitim ve Araştırma Hastaneleri ile aynı ildeki çeşitli üniversite hastanelerinde çalışan konularında deneyimli akademisyenler tarafından pratik bilgiler aktarılacaktır.

Kongremizde sözlü bildiriler kabul edilecektir; sözlü bildiriler ayrı bir salonda sunulacak ve tartışılacaktır.

Güzel bir konumu olan İstanbul Deniz Müzesi’nde yapacağımız kongremize siz meslektaşlarımızın katılımı toplantımızı daha da değerli kılacak ve bizleri onurlandıracaktır.

Bu kongrenin bizler kadar sizleri de heyecanlandıracağını umarak katkı ve katılımlarınızı bekleriz.

Saygı ve sevgilerimle.


Prof. Dr. İsmail Özdemir
Kongre Başkanı

Geri