2. Ulusal Denizli Aile Hekimliği Kongresi
  
  Denizli / Pamukkale
  7-10.MART,2019
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Denizli / Pamukkale
TARİH   7-10.MART.2019
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Denizli Aile Hekimleri Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Colassae Thermal Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Motto Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.dahedkongre.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Birinci Ulusal Denizli Aile Hekimliği Kongresi'ni 22-25 Mart 2018 tarihinde yoğun ilginizle ve yüksek bilimsel katılım oranlarıyla tamamlamış bulunmaktayız. Katılımcılarımızdan aldığımız olumlu geri dönüşler kongremizin sosyal faaliyetlerinde yaşanılan sımsıcak dostlukların ikinci kongremizde artarak devam edeceğini umut ediyoruz. Kongre hazırlama sürecinde edindiğimiz tecrübe ile sizlerden gelen geri bildirimlerle ikinci kongremizi daha da iyilere taşımak için gayretlerimiz sürüyor.

07-10 Mart 2019 tarihinde Colassae Thermal&SPA otelde Ulusal Denizli Aile Hekimliği kongremizin ikincisini gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Yoğun bilimsel programlar ve alanında birikimli hocalarımızın sunumlarıyla siz değerli meslektaşlarımızın, aile hekimliğinde sık karşılaşılan mesleki konuları ve aile hekimliğinin genel sorunlarını kapsayacak panel, sunum ve sempozyumlarda bizlerle birlikte olmanızdan ve sizleri ilimizin turizm beldesi Pamukkale’mizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Denizli Aile Hekimleri Derneği olarak Aile Hekimliği Tıp Disiplinine yepyeni bir kongre heyecanı eklemenin mutluluğunu yaşamaktayız. Aile Hekimleri arasında Türkiye’nin en örgütlü illerinden birisi olan Denizli, Aile hekimliği alanında bilimsel olarak yenilenmek ve mesleğe motive olmuş olarak devam edebilmek için tüm gayreti ile çalışmaya devam edecektir.

Gelin hep birlikte hem değerli konuşmacılarımızla mesleki bilgilerimizi karşılıklı tartışarak güncelleyelim, hem ilimizdeki güzellikleri gezelim, hem de Karahayıt kaplıcalarında dinlenelim. Siz değerli katılımcılarımızın desteği ile Ulusal Denizli Aile Hekimliği Kongremiz ülkemizde Aile hekimliğini daha da yukarılara taşımakta katkı sunsun.

Dr. F. Bilge KARAOMCA ÖK
Kongre Bilimsel Kurulu Başkanı

Dr. Hasan GÖKÇE
Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı

Dr. İbrahim ÖK
Kongre Genel Sekreteri
Geri