1. Ulusal Genç Eczacılar Kongresi (GEKON)
  
  İstanbul
  8-10.MART,2019
     
KATEGORİ  
Öğrenci Kongreleri
YER   İstanbul
TARİH   8-10.MART.2019
DÜZENLEYEN KURULUŞ   İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Eczacılık Fakültesi

ETKİNLİK MERKEZİ   İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://gekon.yeniyuzyil.edu.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Öğrencileri tarafından 8-10 Mart 2019 tarihinde ilk defa düzenlenecek olan “ GEKON (Genç Eczacılar Kongresi)”na sizleri davet etmek bizim adımıza büyük bir onur ve zevktir.

GEKON’un amacı; Türkiye’nin dört bir yanından katılacak olan, alanında uzman olan akademisyenleri, günümüz eczacıları, eczacılık meslek örgütlerini, eczacı odalarını ve öğrencileri bir araya getirerek, eczacılık mesleğinin dünü, bugünü ve yarını hakkında tartışarak, fikir paylaşımı yapılabileceği; diğer bir yandan da eğlenmenin ve iki kıtayı birbirine bağlayan 5 farklı medeniyetin tadına varmış İstanbul’u keşfetmeyi hedefleyen bir platformdur.

Eczacılık mesleği hakkında her konunun tartışılacağı ve geleceğe yeni fikirler sunarak eczacılık mesleğindeki yeniliklerin paylaşımında bulunacağı; meslekte yeni ufuklar açmayı ve gelecek eczacılara düşen görevleri akademik ve sosyal açıdan ele alan GEKON adlı kongremizde sizleri de aramızda görmekten kıvanç duyarız. Sizleri 8-10 Mart 2019 tarihinde İstanbul’a bekliyoruz.

Sevgilerimiz ve saygılarımızla, sağlıkla kalın.


GEKON AİLESİ

Geri