20. Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları Kongresi (KLİMİK 2019)
  
  Antalya / Belek
  13-16.MART,2019
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   13-16.MART.2019
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları (KLİMİK) Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Gloria Golf Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Süer Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   https://www.klimik.org.tr/klimik2019/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları’na emek ve gönül veren değerli insanlar. Sizleri, XX. Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları Kongresi (KLİMİK 2019)’a davet etmekten büyük bir mutluluk ve heyecan duyuyoruz. Mutluyuz, çünkü köklü uzmanlık derneğimiz Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları (KLİMİK) Derneği’nin 32 yıllık birikimini sizlere yansıtacağız. Heyecanlıyız, çünkü hem bilimsel hem sosyal ve kültürel anlamda hep birlikte, sizlerle dolu dolu bir paylaşım yaşayacağız.

Bu kongrede hedefimizi; bilimsel olarak tüm güncel gelişmeleri yetkin insanlardan izleyip bilgilerimizi güncellemek, sahada yaşanan sorunları paylaşıp ortak akılla çözümleri oluşturmak, genç meslektaşlarımızın bilimsel heyecanlarını paylaşmak ve çoğaltmak olarak kurguladık. Bu yüzden, hem her türlü öneri ve katkınız ve hem de kongre katılımınız bizim için son derece önem taşıyor.

Kongremiz Gloria Golf Resort Hotel, Antalya’da 13-16 Mart 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Kongreyle ilgili tüm paylaşımı http://www.klimik.org.tr/klimik2019/ adresinden ya da Yönetim Kurulu ve Düzenleme Kurulu üyelerine ulaşarak iletebilirsiniz. Ayrıca, KLİMİK Derneği Seçimli Olağan Genel Kurulu’nun da kongremizde gerçekleşeceğini hatırlatmak isterim.

Bu heyecanımızı bizimle birlikte yaşamanızı, uzmanlık derneği olarak 32 yıldır yapılanların ışığında daha da iyi bir uzmanlık derneği olabilmenin yollarını bizimle paylaşmanızı ve özellikle kongreye katılımınızı bekliyor, saygılar sunuyoruz.


Düzenleme Kurulu adına
Klimik 2019 Kongre Başkanı
Prof. Dr. Gökhan AYGÜN

Geri