Ulusal Akciğer Sağlığı Kongresi (UASK 2019)
  
  Antalya / Belek
  13-17.MART,2019
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   13-17.MART.2019
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Akciğer Sağlığı ve Yoğun Bakım Derneği
-Akciğer Kanserleri Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Sueno Belek Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   OCT Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.uask2019.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
UASK 2018 üçüncü kongremizdi. İlk kongremizden itibaren sizlerden aldığımız geri dönüşler doğrultusunda hep daha iyisini yapmaya çalıştık. UASK 2018 çıtayı daha da yükseğe koydu. Sorumluluğumuzun farkındayız. İşimizin zor olduğunu biliyoruz. Ama diğer yandan potansiyelimizi ve sizlerin desteğini de biliyoruz. İşte bu bilinçle UASK 2019 için işe koyuluyoruz.

UASK 2019’da yine çok beğeneceğiniz bir kongreyi hep birlikte yapacağımızı düşünüyoruz. Şimdiden ajandanıza “13-17 Mart 2019 tarihinde UASK 2019’dayım” notunuzu düşünüz.

Kongre konularımızı belirlerken yine sahada çalışan uzmanlarımızın, asistanlarımızın poliklinikte, serviste hastalarını yönetirken ihtiyaç duyduklarını esas alacağız. Tanı, tedavi ve izlemdeki yenilikleri tartışacağız. Kullanıma yeni giren ve girecek olan ürünleri konuşacağız. Sadece bilgi aktarımı değil, tecrübe, beceri ve birikimleri de paylaşacağız. Farklı isimleri, farklı bakış açılarını sunacağız. Göğüs hastalıkları, yoğun bakım, göğüs cerrahisi ve torasik onkolojinin başlıca konularında temel bilgilerin tazeleneceği ve güncelleneceği bir platform olacağız.

Yine çok samimi, sıcak, dostça, tüm katılımcıların kendilerini misafir değil ev sahibi hissettiği bir kongre olacak. O binadan buna, o kattan bu kata koşturup durmayacaklar. Yorulmadan, dağılmadan, kompakt bir konsept içinde kolayca dilediği salona geçebilecek; dilediği oturumun dilediği konuşmacısını izleyebilecek; poster ve endüstri stantlarına ve sosyal programlara hemen ulaşabilecekler. Sosyal programlarımızda stres atacak, eğlenecekler. Kongre otelimiz Sueno Deluxe Hotel ve Calista Luxury Resort’un dinlendirici ikliminde keyifli günler ve geceler geçirebilecekler. Sizi işin en başından itibaren mutfağa davet ediyoruz. Birlikte oturup, tartışalım, hayata geçirelim.

Kongre bilimsel programı yanında sosyal program olarak da keyifle vakit geçireceğinize inandığımız kongremizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,
UASK 2019 Kongre Organizasyon Komitesi


Ahmet Erbaycu
UASK 2019 Kongre Başkanı

Geri