1. Uluslararası At Hekimliği ve Uygulamalı Eğitim Kongresi
 
 
  1st Internaional Congress of Horse Medicine and Continuous Clinical Training
  Samsun
  21-24.MART,2019
     
KATEGORİ  
Veteriner ve Hayvancılık
YER   Samsun
TARİH   21-24.MART.2019
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Ondokuz Mayıs Üniversitesi Veteriner Fakültesi
-Türkiye Jokey Klübü

ETKİNLİK MERKEZİ   OMÜ Kurupelit Kampüsü
Veteriner Fakültesi

ORGANİZATÖR KURULUŞ   Artı Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://equinemedicinecongress.omu.edu.tr/tr
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sayın Meslektaşlarımız,

Hepinizi Ondokuz Mayıs Üniversitesi Veteriner Fakültesi bünyesinde Türkiye Jokey Klübü’nün de katkılarıyla ilkini düzenlediğimiz At Hekimliği ve Sürekli Eğitim Kongresi’ne davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Sizi yeşil ve mavinin buluşarak heyecan verici bir manzaraya dönüştüğü, ayrıca bölgenin eşsiz lezzetlerini de tadarak hem görsel hem de damak tadı anlamında farklı bir deneyim yaşayabileceğiniz Karadeniz Bölgesi'ne davet ediyoruz.

Ülkemizde At Hekimliği konusunda çalışan çok sayıda donanımlı veteriner hekimimiz olmasına rağmen, Türkiye'de at hekimliği alanı hala gelişme aşamasındadır. Bu nedenle, Türkiye ve Avrupa'da at hekimliği üzerine çalışan tüm meslektaşlarımızı değerli deneyimlerini birbirlerine aktarabilmeleri için keyifli bir bilimsel ortamda buluşturmayı amaçladık. Bununla birlikte, amaçlarımızdan biri de düzenlediğimiz her kongrede özel eğitimlerle meslektaşlarımızın klinik becerilerini geliştirmek için çaba sarf etmek oldu.

Ekibimiz, en güncel konular ve yüksek kalitedeki konuşmacılarla unutulmaz bir bilimsel paylaşım ve öğrenme deneyimi planlamaya çalıştı. Klinik pratikte meslektaşlarımıza çok yararlı olabileceğine inandığımız konuları sizin için dikkatle seçmeye gayret ettik.

Sizleri Mart ayında Samsun'da görmeyi dört gözle bekliyoruz.

Saygılarımızla

Düzenleme Kurulu Adına

Doç. Dr. Handan Hilal (ARSLAN) YAVUZ

Geri