4. Uluslararası Sosyal Beşeri ve Eğitim Bilimleri Kongresi
 
 
  4th International Congress on Social Sciences-Humanities and Education
  Ankara
  4-5.NİSAN,2019
     
KATEGORİ  
Sosyal Bilimler
YER   Ankara
TARİH   4-5.NİSAN.2019
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Çeşitli Dernek & Üniversiteler
ETKİNLİK MERKEZİ   Demora Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Güven Plus Org.
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.sosyalbeseriveegitimbilimlerikonferansi.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
04-05 NİSAN 2019 Tarihleri arasında Ankara Demora Hotelde gerçekleştirilecek olan ULUSLARARASI SOSYAL BEŞERİ VE EĞİTİM BİLİMLERİ KONGRESİ’nin dördüncüsünü düzenleyeceğiz. Kongremizin bilime ve insanlığa katkı sağlayabilmesi için var gücümüzle çalışıyor, akademi ve bilim dünyasına destek olabilmek için çabalıyoruz.

Kongremizde farklı disiplinlerde çalışan katılımcılar bir araya gelecek, bu bilimsel şölen akademisyenlerin birbirleriyle fikir alışverişinde bulunmaları için mükemmel fırsatlar sağlayacaktır. Bilimsel tartışma ve yapıcı etkileşim için uluslararası bir forum oluşacaktır. Ayrıca, eğitimciler, araştırmacılar, öğrenciler ve uygulayıcılar için çalışmalarını sunacak bir platform meydana gelecek; bilgi, fikir ve deneyim alışverişinde bulunulacaktır.

Sosyal bilimler alanında yer alan problemleri tespit, etmek, bunları dile getirmek, gidermek ve çözüm yollarını oluşturmak, tanışmak, geleceğe yönelik planlama gerçekleştirmek için sizlerle kongremizde bir araya gelmeyi hedefliyoruz.

Kongremize katılımınızdan ötürü şimdiden teşekkür ediyor, sizlerle bir araya gelmeyi diliyoruz. En derin sevgi ve saygılarımızla…Prof. Dr. Gülsen DEMİR

KONGRE BAŞKANI

Geri