Uluslararası Katılımlı Aritmi Toplantısı
 
 
  Arrhythmia Meeting with International Participation
  Muğla / Fethiye
  5-7.NİSAN,2019
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Muğla / Fethiye
TARİH   5-7.NİSAN.2019
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Kardiyoloji Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Liberty Lykia Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Invictus Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://aritmi2019.tkd.org.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Kardiyoloji Derneği, Aritmi Çalışma Grubu olarak Uluslararası Katılımlı Aritmi Toplantısı’nı 05 – 07 Nisan 2019 tarihleri arasında Liberty Lykia Kongre Merkezi, Muğla’da destek ve katılımlarınızla gerçekleştireceğiz.

Toplantımızda aritmi alanındaki güncel bilimsel veriler eşliğinde özellikle de meslektaşlarımızın günlük pratikte karşılaştıkları aritmi alanındaki sorunların ve yeniliklerin ön planda olduğu bir toplantı programı yaptık. Serbest tartışma ortamına olanak tanıyan teknolojiden de faydalanacağımız yeni oturumlar planladık. Toplantımızda invaziv aritmi tedavileri yapan meslektaşlarımız için olgu ve elektrogram temelli bilgi paylaşımı ve tartışmaya açık oturumlar hazırladık. Elektrofizyolojik çalışma ve ablasyon tedavilerini yeni uygulamaya başlayan meslektaşlarımız ve yardımcı personellerimiz için kurslar planladık. Aritmi ile ilgilenen, aritmi uzmanı olmayan arkadaşlarımızın gündelik hayatta karşılaştıkları problemlerin çözümüne yardımcı olacak ve güncel bilgileri alabilecekleri toplantılar hazırladık.

Aritmi alanındaki bilgilerimizi gözden geçirmek ve bilgi paylaşımı sağlamayı istiyoruz. Toplantımızın eğitici - öğretici olmasını ve samimi bir ortamda geçmesini amaçlıyoruz. Uluslararası Katılımlı Aritmi Toplantı’sında sizlerin katılımı ve katkılarıyla hepimizin faydalanabileceği bir toplantıda buluşmak dileğiyle saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. Mustafa Kemal Erol
Türk Kardiyoloji Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı

Prof. Dr. İlyas ATAR
Türk Kardiyoloji Derneği
Aritmi Çalışma Grubu Başkanı

Geri