10. Dermatoloji Bahar Sempozyumu
  
  İstanbul
  10-13.NİSAN,2019
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İstanbul
TARİH   10-13.NİSAN.2019
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Swissotel the Bosphorus
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Flap Tour
ETKİNLİK WEB SAYFASI   https://www.dermbahar2019.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği’nin düzenlediği Bahar Sempozyumlarının 10.’ su, 10-13 Nisan 2019 tarihleri arasında, İstanbul’da yapılacaktır. Swissotel the Bosphorus İstanbul’da gerçekleşecek olan Sempozyumda, sizleri güzel İstanbul’da ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

Seksensekiz yıllık geçmişe sahip Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği’nin yönetim kurulu olarak, hızla değişen ve gelişen dermatolojiye uygun, sizleri memnun edecek bir bilimsel program oluşturmayı hedefledik. Deneyimli meslektaşlarımızın konuşmaları ve katılımcılarımızın bildirilerinden oluşan bilimsel programın amacı, dermatolojinin çeşitli alanlarında güncel bilgilere ulaşmak ve deneyim paylaşımının sağlanmasıdır. Tüm Sempozyum süresince bilimsel program akışına ilginizi çekecek ayrıntılı kursların eşlik etmesi planlanmıştır.

Değerli katılımlarınız ve katkılarınızla zenginleşecek olan Sempozyumumuza tüm meslektaşlarımızı davet eder ve katılımınızdan onur duyarız. İstanbul baharının güzel renkleri ve sıcaklığında buluşmak üzere...

Saygılarımızla

Sempozyum Düzenleme Kurulu Adına
Sempozyum Başkanı
Prof.Dr.Emine Derviş

Geri