YORUMLARINIZ
 
erhan soysal
30.07.2007
  siteniz için öncelikle söylemek istediğim böyle kolay kullanılabilen yani kullanıcı dostu ve zengin içerikli bir türkçe site olması çok güzel. tebrik ederim.

hilmi tozkir
26.01.2008
  kategoriler arasına immunoloji ve transplantasyonu ekler misiniz

ramazan uluhan
24.02.2008
  kongreleri düzenli ve sağlıklı takip edebilmek ve duyurabilmek açısından çok iyi olmuş.

Dİ-AR CBC TRAVEL
26.02.2008
  BİLDİRİ ÇAĞRISI


EİSEMP9
Dokuzuncu Ekonometri ve
İstatistik Sempozyumu
28-30 MAYIS 2008
www.iibf.deu.edu.tr/eisemp9

Saygıdeğer Hocalarım
Sevgili Meslektaşlarım
Çok Sevgili Öğrenciler
8. Ulusal Ekonometri ve İstatistik Sempozyumunda kararlaştırıldığı üzere 9. Ulusal Ekonometri ve İstatistik Sempozyumunu düzenleme görevi oybirliği ile Dokuz Eylül Üniversitesi Ekonometri Bölümü’ne verilmiştir.
Şu anda bütçe hesapları, sponsor arayışları ve programla ilgili çalışmalar devam etmektedir. 15 Eylül 2007 tarihi itibari ile sempozyum sitesi aktif hale getirilerek sempozyum sürecine ilişkin takvim ilan edilmiştir.
Tüm saygıdeğer hocalarımızın, meslektaşlarımızın ve öğrencilerimizin bildirilerini, katkılarını, görüş ve önerilerini bekler, en içten saygılarımı sunarım.
8. Ulusal Ekonometri ve İstatistik Sempozyumu
Düzenleme Kurulu adına

Prof. Dr. Şenay ÜÇDOĞRUK

BİLDİRİ ÖZETLERİNİN GÖNDERİLMESİ

Bildiri özetleri genişletilmiş özet şeklinde olup, www.iibf.deu.edu.tr/eisemp9 adresindeki “Bildiri Özeti Gönderimi” sayfasında yer alan özet formu doldurularak e-posta ile eisemp9@deu.edu.tr adresine gönderilmelidir.

ÖNEMLİ TARİHLER
Genişletilmiş özetin gönderimi
10 Aralık 2007
Kabul edilen bildirilerin ilanı
17 Aralık 2007
Erken Ödeme için son gün
20 Aralık 2007
Tam metinlerin gönderimi
7 Nisan 2008
Sempozyumun Gerçekleştirilmesi
28-30 Mayıs 2008

KATILIM ÜCRETLERİ VE KONAKLAMA

Kongre katılım ücretleri ve konaklama ile ilgili bilgiler web sitemizde duyurulmuştur.
İLETİŞİM
KONGRE SEKRETERYASI
Yrd.Doç.Dr. İpek Deveci KOCAKOÇ
Web : www.iibf.deu.edu.tr/eisemp9/
Telefon: 0 232 420 41 80 / 2233
Faks : 0 232 420 17 89
e-posta: eisemp9@deu.edu.tr

Yağmur BALCIOĞLU
26.03.2008
  www.uks2009.org etkinligimizi sitenizde yayınlamak için bilgilere ulaşabileceğiniz web adresidir.

Filiz Meriçli
02.06.2008
  18.Bitkisel İlaç Hammaddeleri Toplantsı (BİHAT 2008) 16-18 Ekim 2008 tarihlerinde İstanbul'da The Marmara Oteli Taksim'de yapılacaktır.

Toplantıda tıbbi bitkiler ve bitkisel ilaçlarda son gelişmeler Türkiyedeki tüm Eczacılık Fakülteleri Farmakognozi ve Farmasötik Botanik Anabilim dalı Araştırıcıları yanında Fen Edebiyat Fakülteleri Biyoloji,Kimya, Gıda Mühendisliği ve Ziraat Fakülteleri ilgili Bölümleri ve Tıp Fakültelerinin değişik bölümlerinden araştırıcılar ile birlikte değerlendirilecektir. Yabancı uzman konuklar ile dünyadaki son gelişmeler tartışılacaktır. Bitkisel ilaç ve ilaç formunda üretilmiş gıda destekleri ile ilgili son bilimsel gerçekler paylaşılacaktır.
Kongre web sitesi : www.bihat2008.org
Toplantıya gıda destekleri,bitkisel ilaçlar,fitoterapötikler ile ilgilenen tüm kesimlerin katılımı planlanmaktadır.
iletişim : bihat@bihat2008.org
Toplantı web adresi : www.bihat2008.org


05.06.2008
  Böyle bir site hazırladığınız için sizi tebrik ediyorum. Hertür bilgi net ve ulaşması kolay. Eğitim kategorsine de alt başlıklar eklerseniz faydalı olabilir. Kolay gelsin.

Ersin Antep
26.08.2008
  "BUGÜN, TOPLUM VE MÜZİK"Bugünün Toplumuna Sağlıklı Müzik

MÜZİKOLOJİ PLATFORMU SUNAR

Bugünün Toplumuna Sağlıklı Müzik

MÜZİKOLOJİ PLATFORMU SUNAR" BUGÜN, TOPLUM VE MÜZİK " TARTIŞMA ZİNCİRİ - 4

20 Eylül 2008 Cumartesi / Saat: 10.00-18.00/ Caddebostan Kültür Merkezi B Salonu

Düzenleyen ve Yöneten: Ersin Antep

Tartışma
Dr.Ayhan Sarı, Yrd.Doç.Dr.Hakan Ergül, Seda Binler, Atilla Çağdaş Değer, Levent Kuterdem, Yrd.Doç.Dr.Mehmet Ali Özdemir, Gözde Çolakoğlu, Pınar Özcan Antep, Onur Özmen, Yrd.Doç.Dr.İbrahim Yavuz Yükselsin, Erhan Torlular, Çiğdem Aytepe, Dr.Nart Bedin Atalay, Lüal Karatay, Didem Öncel, Doç.Server Acim, Bora Bilgin, Sinem Özdemir, Fulya Açıksöz, Doç.Dr.Fatih Yayla, Seyit Yöre, Ersin Antep, Doç.Dr.Ali Ergur, Ali PınarKadıköy Belediyesi ve TÜBİTAK Katkılarıyla…


www.muzikoloji.org

Evren Uzun
25.10.2008
  çok iyi

ALTUG ECE
13.11.2008
  Nisan ve Mayıs 2009 tarihlerinde daha cok sağlık ile ilgili kongre bulunmakta. Acenteler en kısa zamanda eksik kongrelerini tamamlasın lütfen

Mert ERSOY
24.02.2009
  Dinamikler 2009 etkinliğindeki iletişim mail adresini dinamikler09@systemtur.com.tr olarak güncellemenizi rica ederiz.

Teşekkürler.


16.09.2009
  süper site. 2010 kongrelerini daha hızlı yayınlarsanız dahada iyi olur. emeğinize sağlık. dr. mustafa aydınlar

Bahadir KALAYCILAR
13.12.2009
  Siteniz çok basarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.

www.ucuzvip.com

En Uygun Fiyat Garantisi
Sadece Mercedes Vito Araçlar Hizmetinizde

cansu ışık
17.04.2010
  KATILIMLARINIZLA KONGREMİZİ ONURLANDIRMANIZI BEKLİYORUZ...

Ahmet ARAS
11.05.2010
 

EMRAH CAN
12.05.2010
  KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI BAHAR TOPLANTSI
14 MAYIS 2010 SAAT 0900-1700

İlyas YAZAR
28.05.2010
  http://www.dunyadiliturkce.info/

“III. Uluslararası Dünya Dili Türkçe Sempozyumu Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Eğitimi Anabilim Dalı Başkanlığı'nın ev sahipliğinde 16-17-18 Aralık 2010 tarihlerinde İzmir'de düzenlenecektir.

Sempozyumun temel amacı, küreselleşme süreci içinde Türkçenin tanıtılması, sorunları, eğitimine ilişkin teorik ve uygulamalı çalışmaların bilimsel yöntemlerle ele alınmasıdır. Konuyla ilgili çalışmalarınızı bilimsel bir ortamda tartışmak ve değerlendirmek için sizleri “III. Uluslararası Dünya Dili Türkçe Sempozyumu”na bekliyoruz.

http://www.dunyadiliturkce.info

didem gülkaç
28.01.2011
  TÜRKİYE SAĞLIK SEKTÖRÜ ANTALYA’DA BULUŞUYOR!

Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği (OHSAD) tarafından “SAĞLIKTA ORTAK ÇÖZÜM TOPLANTILARI”NIN ikincisi 20-24 Nisan 2011 tarihleri arasında Antalya’da STARLIGHT CONVENTION CENTER tesislerinde düzenleniyor.

Sağlık Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Maliye Bakanlığı, SGK, İl Sağlık Müdürlükleri, Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları, Kamu Hastaneleri, Üniversite Hastaneleri ve Sigorta Şirketleri sağlık sektöründe yaşanan gelişmeleri değerlendirmek üzere bir araya geliyor.

AMAÇ ORTAK ÇÖZÜM
Özel Sağlık Sektörünün en büyük derneği, en güçlü sesi olan OHSAD’ın girişimleri ile sağlık sektöründeki değişim ve yenilikleri değerlendirmek için düzenlenen toplantının ana amacı; sektörün sorunlarına, sektörün tüm paydaşlarının bir araya geleceği toplantılarla birlikte ortak çözüm alternatifleri oluşturmaktır.

Üst düzey tüm sağlık yöneticilerinin katılacağı toplantımızda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.


Serdar Yılmaz
30.06.2011
  Eylül ayında yapacağımız "Lüminesans ve Dozimetri-V" kongresini ilan etmeniz bizi sevindirecektir. Web sayfamız aşağıdadır. Teşekkür ederiz.

http://lumidoz5.mersin.edu.tr

haluk göktürk
17.07.2011
  Biyo ve Nano Teknoloji(BİNOTEK) Kulübü olarak vizyonu genişletilmiş yeni BIOTECH-2011 '2.Ulusal Biyoteknoloji Öğrenci Kongresi' ile karşınızdayız.

24-26 Ekim 2011 tarihinde gerçekleşecek olan kongremiz, Biyoteknoloji alanında 15 birbirinden farklı ama bir bütün olan tema içermekle kalmayıp, program içeriğinde 36 çağrılı konuşma ve 72 öğrenci sunumu bulunmaktadır. Kongremizde eş zamanlı olarak teorik bilimin uygulamalarla gösterildiği 7 farklı laboratuarda 7 farklı konu üzerine çalıştay programlarımız da bulunacaktır.

Kongremizin en az bilimsel içeriği kadar sosyal içeriğine de gösterdiğimiz özen ve İstanbul'un eşsiz imkanları ile sizlere dolu dolu bir sosyal program sunacağımız kongremizde siz değerli bilime gönül vermiş ilgilileri görmekten mutluluk duyarız.

Ayrıntılı bilgi için www.binotek.org adresinden kongremize ve bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla.

İFFET ERCİL
27.08.2011
  Sayın yetkili,29 Eylül - 2 Ekim tarihlerinde Bursa'da T.C. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde gerçekleşecek olan kongremize ilişkin duyuruların websitenizde ve haber yayınlarınızda değerlendirilmesi hususunda desteklerinizi rica eder saygılarımızı sunarız.İffet Ercil

Kongre Genel Koordinaötrü

0532 426 21 49


T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI HİMAYELERİNDEBURSA ULUSLARARASI SAĞLIK TURİZMİKONGRESİ’NE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR.· T.C. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ve T.C. Aile ve Sosyal PolitikalarBakanı Fatma Şahin kongrenin açılışını yapıyor.· Yurtiçi ve yurtdışından 40 ülkeden 500 katılımcı sağlık turizminiBursa’da masaya yatırıyor.· Türkiye, Sağlık Turizmi’nde bölgenin cazibe merkezi olmaya doğru gidiyor.29 Eylül – 2 Ekim 2011tarihleri arasında Bursa Valisi Şahabettin Harput’un ev sahipliğindeUluslararası Sağlık Turizmi Kongresi düzenleniyor.

Başkanlığını Prof. Dr.Zeki KARAGÜLLE’nin yaptığı kongre, Türkiye’nin sağlık alanında, bölgesindeönemli bir konuma geldiğinin altını çizmesi açısından da önem taşımakta.Sağlık turizminin çeşitliboyutlarıyla ele alınacağı kongrede uluslararası üst düzey katılımlarla minibir dünya zirvesi gerçekleştirilecek. Yurtiçi ve yurtdışından 40 ülkeden 500katılımcı sağlık turizmini Bursa’da masaya yatıracak.Başbakan Yardımcısı BülentArınç ve T.C. Aile ve Sosyal İşler Bakanı Fatma Şahin’in açılışını yapacakkongreye, yurtdışından da Bakan, Bakan Yardımcısı ve Müsteşarlık düzeyinde üstdüzey yetkililer katılacak.Paralel oturumlarlabirlikte toplam 18 oturumun gerçekleşeceği kongrede, Sağlık Turizmi veYaşlanmada Bölgesel Yapılanmaların Rolü, Sağlık Turizmi-Sosyal Politikalar,Geriatri ve Gerontoloji, Sağlık Turizmi’nde Akreditasyon ve Teşvikler, Yaşlılarve Teknoloji, Başarılı Yaşlanma, Bölge Ülkelerinde Sosyal Politikalar elealınacak konular arasında yer alıyor.

Konuşmacılar arasında EndonezyaSağlık Bakanı, Yemen Sağlık Bakan Yardımcısı, Sudan Sağlık Bakan Yardımcısı, D8Genel Sekreteri, Körfez İşbirliği Konseyi (KİK) Sağlık Kurulu Genel Sekreteri,Karadeniz Ekonomik İşbirliği (KEİ) Konseyi Genel Sekreteri bulunuyor.Konuşmacılar arasında yeralan Kongre organizatörlerinden İffet KAYA ve Dr. Mustafa ESGİN bu kongreningenelde Türkiye, özelde ise Bursa için çok önem taşıdığını ifade ederek, kongreninülkemizin sağlık turizminde model olma iddiasının gerçeğe dönüşmesine sağladığıkatkı açısından da sahip olduğu öneme işaret ettiler.Kongre ye ilişkin dahaayrıntılı bilgi için:
İffet ERCİL. 0532 426 21 49Ek: Kongre Programı